fbpx

Dijital Reklamcılık

GOOGLE REKLAMCILIĞI.
FACEBOOK REKLAMCILIĞI.
İNSTAGRAM REKLAMCILIĞI.

Çok sayıda ziyaretçiye ulaşma: Dijital reklamları çok sayıda ziyaretçi kitlesi oluşturmanız açısından oldukça önemlidir. Çeşitli reklam verme yöntemlerinin arasında en çok verimi sağlayan çevrimiçi reklam kampanyalarıdır. Günümüzde neredeyse okuma yazma bilen herkes hatta bilmeyenler bile internet kullanıyorlar. Ve internet kullanıcılarının hepsi de İnstagram, Facebook, Google gibi platfomları kullanıyor.

Kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda sitenizi ziyaret etme oranını da daha çok arttırıyor. Özellikle de Google, İnstagram, Facebook reklamları arama sonuçlarını kişilerin ihtiyaçlarına göre sıraladığı için daha çok tıklanma oranına sahip oluyor.

Böylece daha kolay ulaşım sağlamış, daha çok ziyaretçi kapasitesine ulaşmış oluyorsunuz.
Satışlarınızı arttırma : Eğer herhangi bir ürün ya da ürünleri satmak üzere dijital reklamları kullanmak istiyorsanız ve hala bu konuda tereddütleriniz var ise ciddi anlamda vakit kaybı yaşıyorsunuz.

Çünkü genellikle alışveriş yapacak olan kişiler satın almaya ihtiyaç duydukları ürünü ilk olarak Google arama motoruna yazmaktadır. Ayrıca ilk 3 sıradaki siteye de yerleşen siteleri nerdeyse kesin olarak ziyaret etmektedir.

İnternet üzerinden alışveriş kavramının artış oranı düşünüldüğünde satışlarınızı özellikle dijital reklamlar ile canlandırmanız oldukça mümkün. Nedenle satışlarınızı ve kârınızı arttırmak için Dijital reklamları tercih etmek çok mantıklıdır.

Daha düşük maliyet daha çok getiri : Aynı zamanda Dijital reklamlar birçok reklamcılık yöntemine göre çok daha az maliyetlidir. Bundan dolayı daha az ödeyerek çok daha büyük hedeflere ulaşmanız Dijital reklamlar ile mümkün olabilmektedir.

Daha hızlı sonuç alma : Google’ın en önemli özelliklerinden bir tanesi istenilen sonuca çok daha hızlı bir şekilde ulaşmaya imkân tanımasıdır.

Kullanıcılarına çok sayıda yaklaşık bir milyona yakın URL arama imkânı sağlamaktadır. Google herhangi bir kelimenin aranması sonucu, en hızlı bir şekilde tüm sonuçları bulur ve listeler. Böylece kişiye daha konforlu bir hizmet sunar.